Діти Кетрін Зета-Джонс і Майкла Дугласа на відпочинку з батьками

І хоча сама Зета-Джонс, здається, поки що досить стримано публікує спільні кадри, виявляється, що дорослі діти, на радість шанувальників і самих батьків, роблять це набагато охоче. І саме на профілі сина акторської пари можна знайти свіжий знімок зі свят: актриса, що стоїть за об’єктивом, зняла чоловіка в обіймах усміхнених дітей, які позують на тлі водоспаду. Через два дні сам Майкл Дуглас також поділився тим же кадром в Instagram .

Спільні фотографії родини Дуглас викликають не лише симпатію, а й змушують спостерігачів задуматися над двома проблемами. Перше – це схожість дітей Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа зі своїми відомими батьками. Друге стосується різниці у віці подружжя (25 років) і походження Дугласа (він став батьком Ділана у 56 років). Сам актор, якого часто приймають за діда Ділана і Керіс, ставиться до таких ситуацій дистанційно і перетворює на жарти.

Чи схожі діти Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа на своїх батьків?

Сам кадр Майкла Дугласа з дітьми на Карибському морі, безумовно, є чарівним і здається унікальним з двох причин: по-перше, не всіх підлітків, які стоять на порозі дорослого життя, можна переконати піти разом з батьками і увічнити його у своїх соціальних мережах. А по-друге, родина Дуглас виглядає цілком звичайною, що в шоу-бізнесі скоріше виняток, ніж правило. Сама Кетрін Зета-Джонс неодноразово підкреслювала, що, виховуючи дітей, дбала не тільки про близькість і якість стосунків, а й насамперед про те, щоб прищепити дітям цінності та «впровадити» їх у реальність.  

Немає нічого гіршого за привілейованих дітей, яким бракує гарних манер, зізналася Зета-Джонс в інтерв’ю журналу Town & Country.

Сама Керіс, яка провела дитинство далеко від Голлівуду, зізналася, що в дитинстві довго не усвідомлювала популярності свого батька. Після переїзду на Манхеттен вона зазнала переслідування папараці, що було надзвичайно важким, незрозумілим досвідом для 7-річної дитини.

Кар'єрні плани дітей Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа

Все свідчить про те, що акторські традиції плекає молоде покоління Дугласа. Не так давно Кетрін Зета-Джонс в одному з інтерв'ю підтвердила, що і Ділан, і його молодша сестра всерйоз замислюються про професійну кар'єру в шоу-бізнесі. І це не просто слова: обидва відточують акторську майстерність під пильним оком бродвейських знаменитостей на театральних заняттях та під час літніх таборів, а сама Зета-Джонс з великим ентузіазмом дивиться на плани своїх дітей. Чи повторять діти Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа успіх талановитих батьків?

Поділіться цим постом