Весілля Брукліна Бекхема з Ніколою Пельц, кілька разів відкладалося і нарешті заплановане на ранню весну цього року. Воно обіцяє стати однією з найзахопливіших подій шоу-бізнесу. Охочі поспілкуватися з журналістами не оминають тему запланованої церемонії, тому ми вже знаємо досить багато про те, як виглядатиме весілля.

Однією з останніх оприлюднених новин є та, що стосується музичної обстановки: Snoop Dog має виступити як діджей. Також відомо, що всі колишні учасниці Spice Girls Мел, Емма Бантон, Мел Сі і  Джері Хорнер є у списку гостей , що викликало лавину здогадок щодо того, чи вирішать вони виступити разом .

Виступ Spice Girls на весіллі Брукліна Бекхема з Ніколою Пельц - чи дадуть Spice Girls довгоочікуваний концерт?

В одному з інтерв'ю розважальному журналу, Мелані Сі зізналася, що хоча у неї немає конкретних планів щодо повернення на сцену культового дівчачого гурту 90-х, це тема, яка незмінно повертається в розмовах співачок.

Останній концерт, на якому дівчата виступили в повному обсязі, був на закритті Олімпійських ігор у Лондоні в 2012 році. У рамках туру Spice Girls, серед інших, грали дівчата на стадіоні Уемблі, але без участі Вікторії.

Якщо вірити представникам платформи продажу Ticketmaster, онлайн-черга за квитками на концерт сягнула 700 тисяч людей, а серед захоплених шанувальників, які з нетерпінням чекали повернення зірок молодості, були, серед інших, Адель. Незважаючи на очікування шанувальників, а також сподівання, що сама група зірок відновиться, Вікторія Бекхем не вирішила піддатися на вмовляння друзів і вважає розділ свого життя, пов’язану з музичною кар’єрою, однозначно закритим.  

Американські джерела повідомляють, що серед гостей весілля мають з'явитися такі зірки, як Джіджі Хадід, Ніколь Річі або друзі Брукліна, Гордон і Тана Рамзі. Але не буде хрещеного батька з Брукліна, Елтона Джона, який у цей час буде у турі. У свою чергу, роль церемоніймейстера, який виступить з промовою, буде відведена батькові нареченого Девіду Бекхему.

Зустріч Spice Girls через роки

Одне можна сказати напевно: навіть якщо колишні Spisettes вирішать дати спільний виступ на весіллі сина Вікторії та Девіда Бекхемів, він буде недоступний для широкої публіки. Відомо, що як про саму весільну церемонію, так і про весілля в соцмережах не повідомлятимуть, а гостей попросять не користуватися телефонами.

Заяви Вікторії Бекхем, згідно з якими вона має намір зосередитися на кар'єрі дизайнера, а не робити музичну кар'єру в будь-якій формі, не залишають ілюзій щодо можливої реактивації гурту. Однак це не означає, що на такому унікальному випадку, як весілля старшого сина, зірку не вдасться переконати випадково повернутися до часів розквіту культового гурту, який, зрештою, зробив її зіркою.

Поділіться цим постом