Ешлі Грем народила близнюків 7 січня 2022 року. Не секрет, що вона стала мамою двох хлопчиків (стать дітей модель розкрила ще до пологів). Цікавим стало те, що зірка вирішила народжувати вдома. «Наші хлопці народилися вдома сьогодні вранці», — написала Ешлі Грем у своєму Instagram невдовзі після того, як вона та її чоловік Джастін Ервін вдруге стали батьками. Здається, молода мама трохи оговталася, адже ми щойно отримали новий пост. Ешлі Грем опублікувала фото з синами, при цьому оприлюднивши їх імена.

Близнюки Ешлі Грем - імена та перше фото

Перше фото Ешлі Грем з близнюками не може бути більш зворушливим. На ньому зображена модель, яка тримає дітей на руках і годує грудьми одного з них. Тож не дивно, що вони вже набрали понад 1,5 мільйона лайків. Можливо, ще й тому, що під ним є імена хлопчиків. 

«Малахій і Роман», — написала модель, додавши сердечко. Далі пише: «Мої хлопці – найкращі вчителі, вони найкраще нагадують про те, що я вмію справлятися з найбільшими труднощами. Це не завжди легко, але воно того варте! Я досі не можу повірити, що у мене троє дітей!»

Ешлі Грем і Джастін Ервін

Якщо ви не пам’ятаєте, нагадуємо, що у Ешлі Грем та її чоловіка Джастіна Ервіна є ще один син. Ісаак Менелік Джованні Ервін, тому що так звали старшого хлопчика, який народився 18 січня 2020 року. Тепер у нього є два брати! Модель запевнила, що хоче продемонструвати свої наступні післяпологові фотографії. Тож чекаємо ще. Тим більше, що вона тримає своє слово. Слідкуйте за оновленнями!

Поділіться цим постом