Квентін Тарантіно чекає другу дитину

Квентін Тарантіно, безсумнівно, є одним із найбільш впізнаваних та найвизначніших режисерів у світі. Обдарований нестримною уявою, режисер зі свого дебюту привернув увагу окремим, неповторним стилем. Він отримав свій перший «Оскар » за сценарій «Кримінального чтива». Пізніше він створив серію відомих назв: «Джекі Браун», «Убити Білла», «Gringdhouse: Death Proof», «Inglorious Basterds», «Django» та «The Hateful Eight». Усі ці назви отримали широкі коментарі та були комерційно успішними. А за «Джанго» Тарантіно отримав другий «Оскар» за сценарій.

Його дев'ятий фільм - "Одного разу в Голлівуді" 2019 року - був з ентузіазмом прийнятий критиками та глядачами. Тож можна сказати, що професійне життя Тарантіно – це шлях від успіху до успіху. Приємна новина: останнім часом приватне життя відомого режисера теж йде дуже добре.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, 58-річний чоловік знову стане батьком. Інформацію про вагітність підтвердив його речник. Раніше таку новину неофіційно повідомила ізраїльська щоденна газета «Джедіот Ахаронот».

Квентін Тарантіно і Даніелла Пік: стосунки, які викликають емоції

Кохана Квентіна Тарантіно, уродженка Ізраїлю, Даніела Пік, молодша за свого чоловіка на 20 років. Роками вона намагалася з'явитися в ЗМІ як співачка, модель, телеведуча, але без особливого успіху. Вона познайомилася з Квентіном у 2009 році, коли він рекламував Inglorious Basterds в Ізраїлі. Вони деякий час були разом, але вирішили розлучитися. У 2015 році вони знову вийшли на контакт, а заручилися влітку 2017 року. Вони одружилися в листопаді 2018 року, а в лютому 2020-го, якраз перед спалахом пандемії коронавірусу, у них народився перший син Лео. Наразі ми точно не знаємо, коли у пари народиться друга дитина і якої вона буде статі.

Даніелла Пік є першою дружиною Тарантіно, який раніше, як він пояснив, зосереджувався переважно на роботі. Відносини цих двох викликають багато хвилювання через 20-річну різницю у віці між подружжям. На щастя, як ви можете бачити на їхньому прикладі, вік — це лише число, а у стосунках важливий лише стан душі.

Поділіться цим постом