Заручини і...? Точно. Як тільки емоції з приводу цього нового етапу у ваших стосунках вщухають, виникає лавина питань. Що робити? Як зробити? Коли починати діяти? У вашій голові накопичуються знаки питання. Родина запитує, друзі та знайомі питають, партнер питає. Усі розмови починаються й закінчуються темою заручин, а ви просто не знаєте? Не турбуйтесь!

Заручини і що далі?

Не всі з нас так «серйозно» підходять до теми передвесільної підготовки. Однак є багато жінок, які з перших днів заручин починають гарячково шукати весільний зал чи весільну сукню, а також призначати дату та складати детальний список гостей. Деякі з нас, у свою чергу, вважають за краще просто передати передвесільну підготовку весільному консультанту і це не дурна ідея, хоча зазвичай досить дорога.

Заручини і що далі - ви все частіше задаєте собі це питання? На жаль, у нас немає золотого рецепта, щоб крок за кроком сформулювати перелік нагальних пріоритетів. Однак нижче ви знайдете кілька цінних порад, які допоможуть вам взяти під контроль хаос, який зараз накопичується у вашій голові. Ось вони.

Не будемо божеволіти

Точно: вдих і видих! Тільки мир врятує вас. Період заручин повинен бути пов’язаний з чудовим моментом у вашому житті, який ви будете пам’ятати до старості. Одне можна сказати точно – діяти під тиском не варто. Єдина людина, з якою вам дійсно потрібно поговорити про це, - це ваш партнер. Допитливі тітки і дядьки не повинні знати подробиці ваших планів. Його друзі чи ваші друзі - ні.

Важливі ключові питання

Оскільки ми вже розмовляємо з вашою коханою людиною, безсумнівно, настав час підняти кілька важливих питань (якщо ви раніше їх не обговорювали). Ось перелік питань, які ви неодмінно повинні задати собі на цьому етапі:

  • Коли ви плануєте одружитися (і чи плануєте взагалі)?  
  • Чи плануєте ви створити сім'ю? Якщо так, то як ви хочете виховувати своїх дітей?
  • Де ти скажеш магічне ТАК?
  • Яким ви бачите цей день/свято?
  • Як ви розподіляєте свої обов’язки з планування весілля?
  • А як щодо весільних витрат – як ви плануєте розділити спільні витрати після весілля?
  • Менш романтично, але настільки ж важливо: як бути з активами вашого партнера, якщо ваші стосунки розриваються?

Дата, тип, місце і стиль церемонії, діти, очікування і, звичайно ж, фінанси - ось найбільш суперечливі питання. Варто на мить відмовитися від моментів романтичного екстазу і з самого початку усвідомити ці теми. Ми гарантуємо, що це дозволить уникнути можливих неприємностей у майбутньому.

Метод малих кроків

Якщо ви вже узгодили зі своїм партнером вищезазначені питання, почніть реалізовувати свій план крок за кроком. Не беріть занадто багато на свої плечі. Безперечно, має сенс розділити обов’язки. Насолоджуйтесь цим часом, не дозволяючи стресу охопити вас.

Однак якщо «минають дні, місяці, роки», а ви все ще не впевнені в цьому рішенні, зупиніться на мить. Уважно проаналізуйте всі елементи, які заважають вам зробити наступний крок у цих відносинах. Поговоріть про свої турботи з близькими вам людьми. Історія знає багато випадків, коли заручини виявлялися початком кінця. Однак пам'ятайте, що сумніви і знаки питання, які з'являються відразу після заручин, це нормально. Як правило, ми боїмося того, чого ми не знаємо, і вас чекає щось зовсім нове, одні жінки реагують на цю думку з хвилюванням, інші - з жахом.

Навіть якщо це речення звучить як кліше, прислухайтеся до свого серця. Це ідеальний час, щоб по-справжньому його почути.

Поділіться цим постом