Емма Робертс і Гаррет Хедлунд перебувають у стосунках три роки. У той час у пари народилася дитина, яка нещодавно відсвяткувала свій перший день народження. Що сталося, що змусило їх вирішити припинити ці стосунки?

Емма Робертс і Гаррет Хедлунд - Історія стосунків

Емма Робертс і Гаррет Хедлунд почали зустрічатися в березні 2019 року. Незважаючи на те, що вони не поспішали організовувати весілля і офіційно закріпити свої стосунки, відкладати рішення про народження дитини вони не хотіли. Борючись з ендометріозом, Емма Робертс знала, що їй може бути важко завагітніти, і з віком шанси стати матір’ю можуть зменшитися. Однак подружжю вдалося досить швидко здійснити мрію про батьківство. Вже в грудні 2020 року вони побачили свого сина. З самого початку він був для них справжнім дивом і, як повідомляють іноземні ЗМІ, якби не він, пара розлучилася б набагато раніше. Однак вони хотіли боротися за свої стосунки заради сина. Вони влаштували йому великий перший день народження, але вирішили, що продовжувати стосунки.

Емма Робертс і Гаррет Хедлунд - Розрив

Про розрив пари ходили певні припущення. Коли Емма Робертс з’явилася на весіллі Періс Хілтон у супроводі агента Брітні Спірс, це стало явним сигналом для багатьох, що її попередні стосунки стали історією. Чутки посилилися ще й тим, що пара трималася за руки під час заходу. Зараз журнал People підтвердив ці повідомлення. Їх джерело – близька до зірок людина.

Це сумно. Вони робили усе, щоб ужитися і разом виховувати дитину. Було важко, - сказав інформатор в інтерв'ю People.

Причини розриву Емми Робертс і Гарретта Хедлунд можуть бути різними, але багато людей вказують на те, що в цьому винен актор, який має проблеми з законом. Гарретт Хедлунд був заарештований за водіння в нетверезому стані. Тому він пішов на реабілітацію. Він хотів пройти курс лікування, його проблема з наркотиками могла стати для Емми Робертс нездоланною перешкодою. Племінниця Джулії Робертс - дочка алкоголіка. На прикладі батька вона побачила, які стимулятори можуть призвести до того, що зруйнують його кар'єру.

Поділіться цим постом